
Світлодіодна панель JL 600*600 48W 6000-6500K
945 ₴
- В наявності
- Код: 3_2068
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана світлодіодна панель має потужність 48 Вт і виготовлена з алюмінію. Форма виробу – квадрат з посадковим розміром сторони 60 см. Світловий потік від виробу становить 3800 лм, світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт, а кути світіння досягають 120°. Панель випромінює холодне світло з колірною температурою близько 6000-6500 К. Вимикач у даній моделі не передбачений, клас захисту – IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 595x595x13 |
| Еквівалентна потужність | 420 W |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кут світіння | 120 ° |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Способ монтажа | Врізні |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | 0,7 |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴



