
Світлодіодна панель Ardero AL2120ARD 72Вт 6500K
911 ₴
- В наявності
- Код: 8931
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні вбудовані світильники Ardero AL2120ARD Світлодіодні панелі з матовим розсіювачем та лінзами Переваги та особливості світлодіодного вбудованого світильника Ardero AL2120ARD 72Вт 6500K: Рівномірне якісне свічення завдяки лінзам та висоті панелі Матовий розсіювач Надійний тепловідвід Універсальний спосіб монтажу - в стелі типу Армстронг - накладна панель (без необхідності використання додаткової рамки) Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Матеріал розсіювача - пластик Матеріал корпусу - метал Колір - білий Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 6800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Розмір | 595x595x25 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911 ₴


