
Світлодіодна панель Ardero AL2120ARD 50Вт 6500K матова
707 ₴
- В наявності
- Код: 7886
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна панель Ardero AL2120ARD 50W 6500К матова Світлодіодна панель Ardero - це ефективна альтернатива вбудованим або накладним люмінесцентним світильникам типу 4хТ8. Використання світлодіодної панелі дозволяє зекономити понад 30% електроенергії порівняно з застарілими світильниками. Завдяки передовим технологіям виробництва та сучасним матеріалам і комплектуючим, панель має значний ресурс роботи. Світлодіодна панель є екологічно чистим світильником, оскільки не випромінює інфрачервоного та УФ випромінювання. Вона миттєво вмикається та забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне свічення без мерехтіння та бліків, створюючи комфортні умови для роботи і відпочинку. Монтаж та підключення світлодіодної панелі Ardero дуже прості, оскільки всі необхідні елементи постачаються у комплекті. Це сучасний надійний продукт високої якості, ідеальний для освітлення адміністративних, офісних, торговельних та громадських приміщень. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Розмір | 595x595x19 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴



