
Світлодіодна панель Ardero AL2118ARD 36Вт 6500K
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 7861
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна панель Ardero є аналогом вбудованого чи накладного люмінесцентного світильника типу 4хТ8. Використання світлодіодної панелі дозволяє загалом зекономити більше 3 0% електроенергії, у порівнянні з використанням типових застарілих світильників. Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння та бліків. Це свторює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий у підключенні та монтажі - всі необхідні для установки елементи постачаються у комплекті. Таким чином світлодіодна панель Ardero - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення адміністративно-офісних, торговельних, громадських та ін. приміщень. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Матеріал розсіювача | матовий акриловий полімер |
| Розмір | 595x595x9 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴



