
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6450ARD SOFT R 72Вт білий
2 032 ₴
- В наявності
- Код: 8100
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6450ARD SOFT R 72Вт 3000-6500К IP20 Нові моделі декоративних SMART світильників Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6450ARD SOFT R Дизайн. Лаконічний сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо. Додаткова підсвітка основи світильника. В світильниках присутне додаткове пурпурове підсвічування основи світильника Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника. Ефект подвійного кольору. При встановленні світильника можна обрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб та сценарію освітлення в приміщенні. Режими колірних температур: Режим 1 WARM мікс кольорів 3000K+6500К +синій моно колір 6500К +синій Режим 2 WHITE мікс кольорів 4000К +фіолетовий моно колір 4000К +фіолетовий Режим 3 COLD мікс кольорів 6500К +3000К+3000К моно колір 3000К+3000К Нічник мікс кольорів 4000К +фіолетовий моно колір 4000К +фіолетовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5200 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | SOFT |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 605*405*115 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 032 ₴



