
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6440ARD SOFT S 100Вт білий
2 314 ₴
- В наявності
- Код: 8483
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний SMART світильник AL6440ARD SOFT S Переваги та особливості світлодіодної накладної люстри Ardero AL6440ARD SOFT S 100Вт білого кольору: Дизайн Лаконічній сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника Ефект подвійного кольору При встановленні світильника можна обрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб та сценарію освітлення в приміщенні. Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 8100 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Форма | Квадратна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | D |
| Колекція | SOFT |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 560*560*120 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 314 ₴



