
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6410ARD PEARL R 70Вт білий
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 8094
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6410ARD PEARL R 70Вт 3000-6500К IP20 Світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах. Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6410ARD PEARL R Дизайн. Світильник має стильний “невагомий” та лаконічний дизайн, що імітує еффект паріння у просторі геометричного центру моделі. Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з акрилу Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю. Одним пультом можливо керувати всіма світильниками моделі. Світильники мають 3 основні режими колірної температури: 1) 3000К+6500К, 2) 4000К-6500К, 3)3000К, а також режим “нічник" Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 70 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | PEARL |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 480*480*70 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



