
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6193ARD SCANDY 40Вт білий
1 772 ₴
- В наявності
- Код: 7926
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6193ARD SCANDY 40Вт 3000-6500К IP20 Нові моделі декоративних SMART світильників з натурального дерева - зустрічайте світильник Ardero AL6193ARD 40W SCANDY. Він поєднує в собі стильний дизайн, високу якість матеріалів і сучасні технології для створення унікального освітлення в вашому будинку або комерційному просторі. Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6193ARD SCANDY Дизайн: Сучасний стиль ECO-класики надає світильнику унікальний вигляд, роблячи його ідеальним елементом декору для різних інтер'єрів. Високоякісні матеріали та комплектуючі: Корпус світильника виготовлений з якісного металу і натурального дерева, розсіювач виконаний з акрилу та металу. Управління світлом: Моделі з пультом оснащені функцією керування режимами свічення, надаючи вам контроль над атмосферою освітлення. Якісне світло: Коефіцієнт передачі кольору Ra⩾80 забезпечує натуральний колір освітлені об'єктів, створюючи приємну атмосферу. Рівномірне свічення: Правильне розподіл світлодіодів і використання якісних компонентів забезпечують рівномірне свічення світильника без темних зон. Економічність: Сучасна LED-технологія дозволяє зекономити до 85% електроенергії порівняно з традиційними люстрами, роблячи світильник економічним і екологічно чистим вибором. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | SCANDY |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | ⌀580*160 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴



