
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6173ARD PROTEA 120Вт білий
4 258 ₴
- В наявності
- Код: 7903
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6173ARD PROTEA 120Вт 3000-6500К IP20 Світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових, так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах. Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6173ARD PROTEA Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 120 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 7500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | D |
| Колекція | PROTEA |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 850*850*195 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 258 ₴



