
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6138-1ARD FELICITY 95Вт білий
3 590 ₴
- В наявності
- Код: 8097
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6138-1ARD FELICITY 95Вт 3000-6500К IP20 Нові моделі декоративних SMART світильників Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6138-1ARD FELICITY Дизайн. Вишуканий сучасний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника Ефект подвійного кольору. При встановленні світильника можна обрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб та сценарію освітлення в приміщенні. Доступні варіанти однієї колірної температури 3000К-4000К-6500К або мікс кольорів 3000K+6500K 6500K+3000K-4000К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 95 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 9500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 610*610*125 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 590 ₴



