
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6134-1ARD FELICITY GOLD 76Вт білий срібло
2 685 ₴
- В наявності
- Код: 7909
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6134-1ARD FELICITY GOLD 76Вт 2700-6500К IP20 Нові моделі декоративних SMART світильників із золотою фурнітурою. Світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах. Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6134-1ARD FELICITY GOLD Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 76 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8450 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | FELICITY |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 2700-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 615*415*130 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴



