
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6121ARD STORIA 72Вт чорний золото
5 152 ₴
- В наявності
- Код: 7899
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6121ARD STORIA 72Вт 3000-6500К IP20 Нові моделі декоративних SMART світильників з функцією підсвітки стелі від Ardero дарують вашому інтер'єру не тільки сучасний стиль, але і надзвичайні функціональні можливості. Ознайомтеся із перевагами та особливостями світильника Ardero AL6121ARD 72W STORIA: Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6121ARD STORIA Дизайн: Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо. Декоративна підсвітка стелі: Моделі мають додатковий режим декоративного підсвічування, при якому стеля перетворюється на справжнє казкове зоряне небо. Високоякісні матеріали та комплектуючі: Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу. Керування світлом: Оснащені функцією керування режимами свічення для належної адаптації до вашого настрою та обстановки. Якісне світло: Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів, а правильне розташування світлодіодів зберігає однорідність свічення без виникнення темних зон. Економічність: Сучасний світлодіодний світильник дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті: Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника. Створіть унікальну атмосферу в вашому приміщенні за допомогою світлодіодного світильника Ardero AL6121ARD 72W STORIA, який поєднує в собі естетику та функціональність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4650 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | STORIA |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 1030*1030*400 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 152 ₴



