
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6120ARD STORIA 41Вт чорний золото
2 253 ₴
- В наявності
- Код: 7898
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6120ARD STORIA 41Вт 3000-6500К IP20 Нові моделі декоративних SMART світильників з функцією підсвітки стелі. Ообливості світлодіодної люстри Ardero AL6120ARD STORIA Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Декоративна підсвітка стелі. Моделі мають додатковий режим декоративного підсвічування при якому стеля перетворюється на справжнє казкове зоряне небо Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 41 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2964 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | STORIA |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 910*745*300 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 253 ₴



