
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6112ARD OMEGA 90Вт білий
3 329 ₴
- В наявності
- Код: 7901
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6112ARD OMEGA 90Вт 3000-6500К IP20 Світлодіодний світильник Ardero AL6112ARD 90W OMEGA стане надійним та ефективним джерелом освітлення для вашого приміщення, забезпечуючи комфорт та затишок впродовж тривалого часу. Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6112ARD OMEGA Дизайн. Геометрічний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Керування світлом. Оснащені функцією керування режимами свічення Дистанційне керування: світильник оснащений 2.4G пультом. Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника. Особливості синхронізації: - вимкніть світильник за допомогою стаціонарного вимикача та зачекайте 10 секунд - направте пульт на світильник; натисніть на пульті кнопку ON і утримуйте її, протягом цього часу - увімкніть світильник вимикачем, панель повинна блиснути і потім увімкнеться – таке характерне мерехтіння свідчить про прив'язку ПДК; після цього відпустіть кнопку ON
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 90 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8100 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Форма | Квадратна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | OMEGA |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 480*480*60 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 329 ₴



