
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6111ARD ASFERO 60Вт білий
2 578 ₴
- В наявності
- Код: 8098
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6111ARD ASFERO 60Вт 3000-6500К IP20 Світильники AL6111ARD ASFERO об'єднують в собі стильний дизайн та сучасні технології, щоб створити комфортне та ефективне освітлення в будь-якому приміщенні. Виготовлені з високоякісних матеріалів, вони забезпечують рівномірне освітлення та економію електроенергії. Завдяки функції пам'яті та можливості керування освітленням за допомогою пульта, ці світильники дозволяють створити затишну атмосферу або якісне робоче освітлення в будь-який час доби. Вони ідеально підходять як для домашнього, так і для комерційного використання, додаючи сучасний шарм інтер'єру. Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6111ARD ASFERO Дизайн. Вишукатий геометричний дизайн дозволяє прикрасити будь-якій сучасний інтер’єр квартири, будинку або комерційного приміщення. Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення та яскравістю завдяки яким можна створити якісне робоче освітлення або затишну атмосферу або використовувати у якості нічника. Одним пультом можна керувати декількома світильниками серії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4600 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | ASFERO |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 510*500*50 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 578 ₴



