
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6105ARD MOONLIGHT 70Вт білий
3 825 ₴
- В наявності
- Код: 8103
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6105ARD MOONLIGHT 70Вт 3000-6500К IP20 Світлодіодні SMART світильники AL6105ARD MOONLIGHT - це сучасне освітлення зі зручним керуванням, яке створює атмосферу комфорту та затишку у вашому приміщенні. Вони поєднують в собі стильний дизайн і передові технології, забезпечуючи якісне та ефективне освітлення. Ці світильники ідеально підходять для використання як у домашніх, так і в комерційних приміщеннях, додаючи сучасний шарм вашому інтер'єру. Особливості с вітлодіодної люстри Ardero AL6105ARD MOONLIGHT Дизайн. Унікальний дизайн дозволяє прикрасити будь-якій сучасний інтер’єр. Світильник за свою формою та дизайном нагадує поверхню місяця та створює унікальну атмосферу всесвіту. Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення та яскравістю завдяки яким можна створити якісне робоче освітлення або затишну атмосферу або використовувати у якості нічника
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 70 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3990 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | D |
| Колекція | MOONLIGHT |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 510*90 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 825 ₴



