
Світлодіодна люстра Ardero AL6530ARD FABIO S 60Вт білий
2 369 ₴
- В наявності
- Код: 8362
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники з пультом Ardero AL6530 колекція FABIO S Колекція світлодіодних світильників з силіконовим розсіювачем Накладні світлодіодні світильники з пультом призначені для освітлення приміщень площею до 20 кв.м. Переваги та особливості світлодіодного світильника Ardero AL6530 60Вт білий: Дизайн Вишуканий сучасний геометричний дизайн у вигляді безперервної вигнутої світлової лінії дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з силікону Керування світлом Світильники оснащені функцією керування режимами свічення за допомогою пульта, якій можна використовувати з іншими світильниками цієї серії Функція димірування За допомогою пульту є можливість плавно регулювати яскравість та колір свічення світильника або перемикати режими Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі CRI⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника Режим нічника Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | D |
| Колекція | FABIO S |
| Колірна температура | 3000-6000 |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 630*360*100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369 ₴



