
Світлодіодна люстра Ardero AL6186ARD GATSBY 22Вт 4000K білий
3 500 ₴
- В наявності
- Код: 7923
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра Ardero AL6186ARD GATSBY 22Вт 4000К IP20 білий Нові моделі декоративних світильників без пульту. Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6186ARD GATSBY Дизайн. Вишуканий дизайн у стилі арт деко з імітацією хришталю здатен прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо. Моделі поєднані у серію - стельовий світильник для основного освітлення, підвісний та настінний бра - що допоможе створити сильний світлодизайн та придати інтер’єру “коштовності” і святковості. Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 22 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1760 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | GATSBY |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | ⌀480*310 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | стельова люстра |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴



