
Світлодіодна люстра Ardero AL6122ARD STORIA 56Вт чорний золото
3 835 ₴
- В наявності
- Код: 8454
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники Ardero AL6122ARD STORIA 56Вт Збільшена потужність діючої моделі в серії STORIA з функцією підсвітки стелі Архітектурні світильники — це стильне та функціональне рішення для зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель і ландшафтів. Виготовлені у сучасному кольорі, вони чудово доповнюють будь-який екстер'єр, підкреслюючи архітектурні особливості та створюючи приємну атмосферу. Переваги та особливості світлодіодного світильника Ardero AL6122ARD STORIA 56Вт: Дизайн Вишуканий сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Декоративна підсвітка стелі. Моделі мають додатковий режим декоративного підсвічування при якому стеля перетворюється на справжнє казкове зоряне небо Керування світлом оснащені функцією керування режимами свічення Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 56 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Матеріал каркаса | Метал, пластик |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 725*725*310 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 835 ₴



