
Світлодіодна лампа Ledcoin LB-247 50Вт Т8 6500К
206 ₴
- В наявності
- Код: 8446
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи Ledcoin LB-247 Світлодіодні лінійні лампи є аналогом лінійних люмінесцентних ламп. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) та зекономити до 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Це екологічна та надійна лампа для використання в побутових та промислових приміщеннях. Переваги світлодіодної лампи Ledcoin LB-247 50Вт 6500K Широкий діапазон напруги 175-265В, 50Гц Скляний корпус Забезпечує кращий тепловідвід у порівнянні з пластиковим корпусом, що впливає на ресурс роботи лампи Металевий неповоротний цоколь G13 Металевий неповоротний цоколь сприяє розсіюванню тепла, яке може утворюватись на кінцях лампи під час її роботи тим самим подовжуючи термін служби лампи. Якісне комфортне свічення Лампи миттєво вмикаються та працюють без мерехтіння Ресурс роботи 25 000 годин. Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 6500 |
| Розмір | ø26x1213 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Форма лампочки | T8 |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴



