
Світлодіодна лампа Feron LB-716 6Вт GU10 4000K чорний
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8354
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-716 чорна Доповнення лінійки світлодіодних ламп моделлю чорного кольору Лампи серії Standard - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і розумні ціни. Лампи поєднують в собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. З ними ви можете бути впевнені у стабільному та ефективному освітленні. Ця серія ламп ідеально підходить для використання в точкових світильниках, забезпечуючи якісне та економне освітлення приміщень. Переваги та відмінні риси світлодіодної лампи Feron LB-716 6Вт 4000K чорна: Якість конструкції. Конструкція корпусу та велика площа теплообмінної поверхні забезпечує оптимальний рівень тепловідводу. Чорний колір корпусу Надійний драйвер. Лампа оснащена ІС-драйвером. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється. Якісне світло. ІС-драйвер забезпечує рівномірне світло без пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 тому кольори освітлювальних предметів максимально наближені до природних. Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 110 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Цоколь | GU10 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 420 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | Standard |
| Колірна температура | 4000 |
| Розмір | ø50х53 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | MR-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴



