
Світлодіодна лампа Feron LB-65 40Вт E27-E40 6400K
319 ₴
- В наявності
- Код: 5533
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи серії Hi-Power Світлодіодні лампи серії Hi-Power - це передові вироби, які поєднують у собі високу якість, ефективність та довговічність. Кожна лампа цієї серії оснащена потужними світлодіодами, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення приміщення. Корпус лампи виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечує ефективне відведення тепла і тривалий термін служби. Лампи серії Hi-Power ідеально підходять для використання в домашніх, комерційних та промислових приміщеннях. Вони енергоефективні, що дозволяє зменшити споживання електроенергії і знизити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Крім того, світлодіодні лампи серії Hi-Power мають широкий спектр робочих температур і володіють стабільною роботою навіть в умовах низьких температур або перепадів напруги. Завдяки своїм перевагам, лампи серії Hi-Power є надійним та ефективним рішенням для будь-яких освітлювальних потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 160 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4280 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | Hi-Power |
| Колірна температура | 6400 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø100х162 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴



