
Світлодіодна лампа Feron LB-653 100Вт Е27-E40 6500K
947 ₴
- В наявності
- Код: 8047
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-653 100Вт Е27-E40 6500K Потужні світлодіодні лампи призначені для заміни газорозрядних ламп ДРЛ/ДРВ та КЛЛ великої потужності. Основні сфери їх використання: освітлення складських, виробничих, промислових, торгівельних та господарських приміщень. Переваги cвітлодіодних ламп Feron LB-653 Інтелектуальний температурний контроль. Мікросхема драйвера має функцію інтелектуального контролю температури, що автоматично регулює вихідний струм драйвера та запобігає перегріву електронних компонентів. Додатковий захист. Драйвер лампи додатково оснащений мережевим фільтром, що захищає компоненти лампи від імпульсних перепадів високої напруги до 2kV. Терморегуляція. В лампах реалізоване незалежне охолодження плати світлодіодів та драйвера. Сучасні електронні компоненти. IC-драйвер забезпечує стабільне світло в діапазоні 175-265В. При перепадах напруги світловий потік ламп не змінюється. Якість світла. Миттєво вмикаються та забезпечують рівне комфортне свічення без мерехтіння, пульсацій та шуму. Коефіцієнт пульсації 80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Можливість збільшення освітленості. Лампа LB-653 150Вт (артикул 80201) може використовуватись з пластиковими розсіювачами, що дозволяють збільшити рівень освітленості до 80%. Зручний цоколь. Основною особливістю ламп Feron є зйомний цоколь Е40, що дозволяє використовувати її як в патронах Е40, так і в патронах Е27. Гарантія 2 роки. Ресурс роботи 30 000 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 200 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | Hi-Power |
| Колірна температура | 6500 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø140х242 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | Hi-Power |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947 ₴



