
Світлодіодна лампа Feron LB-434 6Вт G9 4000K
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7489
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-434 6Вт G9 4000K Капсульні світлодіодні лампи високої потужності Особливості моделі: Більше світла. Одні за найбільш потужних капсульних ламп на ринку світлотехніки. Ефективні світлодіоди забезпечують високий рівень енергоефективності - 92-106Лм/Вт. Керамічний корпус. Корпус виготовлений з керамічної основи, що дозволяє забезпечити необхідний тепловідвід. Надійний драйвер. Лампа 6Вт оснащена IC-драйвером та стабільно працює і не змінює свого світлового потоку при перепадах напруги. Якісне світло. Лампи забезпечують комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій Коеффіцієнт кольоропередачі Ra>80. Матеріал корпусу: пластик+кераміка Розсіювач: прозорий Гарантія: 1 рік. Ресурс роботи: 30 000 годин. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Цоколь | G9 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Пластик |
| Розмір | 18х63 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴


