
Світлодіодна лампа Feron LB-423 4Вт G4 4000K 12V
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5287
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-423 4Вт G4 4000K 12V Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Корпус виконаний з поєднання кераміки та термостійкого пластика, що забезпечує ефективний тепловідвід. Може використовуватися для декоративного освітлення у вбудованих світильниках. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | G4 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Пластик |
| Розмір | 16х43 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴


