
Світлодіодна лампа Feron LB-380 4Вт E14 4000K
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 4913
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа серії Standard Лампи серії Standard - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і розумні ціни. Кожна лампа цієї серії має корпус з найсучаснішої теплостійкої пластмаси, що забезпечує оптимальне тепловідведення та довговічність. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає конструкції корпусу, що забезпечує стабільну роботу протягом тривалого часу. Крім того, вони оснащені IC-драйверами, які захищають від перепадів напруги, та відсутність пульсацій, що забезпечує комфортний режим роботи. Лампи серії Standard поєднують в собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. З ними ви можете бути впевнені у стабільному та ефективному освітленні. Кожна лампа має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Ця серія ламп ідеально підходить для використання в точкових світильниках, забезпечуючи якісне та економне освітлення приміщень. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 200 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 340 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø45х82 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | P-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴


