
Світлодіодна лампа Feron LB-379 2Вт E27 2700К
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7498
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-379 2Вт E27 2700К Світлодіодні лампи для гірлянд белт-лайт та декоративного освітлення. Різне свічення. Лампи представлені моделями з теплим свіченням 2700К та RGB-свіченням. Міцний пластиковий розсіювач забезпечує міцність, довговічність ламп, та рівномірність розсіювання світлового потоку. Форма ламп, стандартний цоколь Е27 та потужність, дозволяють використовувати їх як в гірляндах белт-лайт так і в будь-яких світильниках для вирішення різноманітних завдань в освітленні. Гарантія 12 місяців. Ресурс роботи складає 15 000 годин. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Колірна температура | 2700 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø64х110 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | ST-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



