
Світлодіодна лампа Feron LB-37 1Вт E27 RGB
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7426
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-37 1Вт E27 RGB Лампа для гірлянд белт-лайт та декоративного освітлення. Особливості лампи LB-37 RGB: Режим RGB-свічення. Лампа працює в режимі плавної зміни семи кольорів (синий- бірюзовий-зелений-жовтий-рожевий-червоний- фіолетовий) Міцний полікарбонатний розсіювач забезпечує міцність, довговічність ламп, та рівномірність розсіювання світлового потоку. Форма ламп , стандартний цоколь Е27 та потужність, дозволяють використовувати їх в будь-яких світильниках для вирішення різноманітних завдань в освітленні. Гарантія 12 місяців. Ресурс роботи складає 15 000 годин. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір колби лампочки | RGB |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø45х68 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 15000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

