
Світлодіодна лампа Feron LB-37 1Вт E27 6400K
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3812
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-37 1Вт E27 6400K Декоративна світлодіодна лампа. Ресурс роботи складає 15 000 годин. В лампі використовуються якісні світлодіоди та електронні комплектуючі, що забезпечують надійність та довговічність ламп. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Колірна температура | 6400 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø45х68 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


