
Світлодіодна лампа Feron LB-246 18Вт G13 4000K
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 6232
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-246 18Вт G13 4000K Інноваційний аналог люмінесцентних ламп типу Т8 36W, який відкриває нові перспективи для ефективного освітлення. Застосування цієї LED лампи дозволяє модернізувати різні типи люмінесцентних світильників, включаючи побутові та адміністративно-промислові, забезпечуючи економію електроенергії до 50% порівняно з традиційними лампами. З вражаюче тривалим ресурсом роботи в 30 000 годин, ця світлодіодна лампа гарантує надійність та стабільність освітлення. Її екологічні характеристики підкреслюють відсутність ртуті та інших шкідливих речовин, роблячи її відмінним вибором для тих, хто прагне зберігати чистоту навколишнього середовища. Лампа миттєво включається, не справляючи шуму та уникнення мерехтіння світла. Важливо! Перед установкою лампи, зі світильника має бути видалений стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи. Обирайте світлодіодну лампу Feron LB-246 18Вт G13 4000K для ефективного освітлення, яке об'єднує надійність, довговічність та збереження енергоресурсів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 160 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1830 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 4000 |
| Розмір | ø26,6x1213 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | T8 |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴


