
Світлодіодна лампа Feron LB-197 7Вт E14 4000K
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5555
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа серії SAFFIT, це лампа нового покоління з підвищенною енергоефективністю (класс А++). В конструкції лампи використовуються світлодіоди останнього покоління з підвищеною світловіддачею та якісні електронні комплектуючі, що забезпечують надійність та довоговічність ламп. Корпус лампи виготовлений з поєднання спрощеної алюмінієвої форми та теплорозсіювальної пластмаси. Світлодіодні лампи серії SAFFIT мають довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Лампа може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 180 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | Saffit |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø37х100 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | С-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


