
Світлодіодна лампа Feron LB-154 18Вт GX70 4000K
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8951
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-154 18Вт GX70 4000K Лампа серії STANDART для побутового та загального освітлення Переваги та особливості cвітлодіодної лампи Feron LB-154 18Вт GX70 4000K Матовий розсіювач Діапазон напруги AC175-265В Кут випромінювання 110° Енергоефективність 76 лм/Вт Номінальна сила струму 150мА Індекс кольоропередачі CRI≥80 Строк служби 30 000 годин Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 110 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 4000 |
| Розмір | ø39х110 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 30000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
| Цоколь | GX70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴



