
Світлодіодна лампа Feron LB-153 10Вт GX53 6500K
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8506
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи Feron LB-153 Доповнення лінійки світлодіодних ламп типу GX53 Лампа LB-153 призначена для різних типів світильників: стельових, накладних, декоративних, світильників підвісних систем та інших. Вони можуть використовуватися в якості як основного освітлення, так і декоративного у житлових, торгових та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо. Завдяки компактним розмірам лампи по висоті вона може бути використана у світильниках, які монтуються на штучні стелі з обмеженим міжстельовим простором. Переваги та відмінні риси лампи Feron LB-153 10Вт GX53 6500K: Якість конструкції. Конструкція корпусу та велика площа теплообмінної поверхні забезпечує оптимальний рівень тепловідводу. Надійний драйвер. Лампа оснащена IC-драйвером. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється. Якісне світло. IC-драйвер забезпечує рівномірне світло без пульсації. Коефіцієнт кольороперадачі Ra>80 ,тому кольори освітлюваних предметів максимально наближені до природних. Гарантія 24 місяці Ресурс роботи 30 000 годин Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 110 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | GX53 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 690 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 6500 |
| Розмір | ø74х32 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



