
Світлодіодна лампа Feron LB-10 2Вт E14 2700K
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 4711
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-10 2Вт E14 2700K Світлодіодна лампа для побутових холодильників, побутової техніки та компактних світильників. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Є надійною заміною звичних ламп розжарювання для холодильників. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 160 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 2700 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø18х49 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | Т26 |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴


