
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-764 4Вт E27 2700K
254 ₴
- В наявності
- Код: 7517
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа типу ST64 Filament зі світлодіодною спіраллю. Модель з золотим напиленням колби ідеально підходить для зон відпочинку приватних осель, а також декорування інтер’єрів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | Filament |
| Колір колби лампочки | золотий |
| Колірна температура | 2700 |
| Розмір | ø64х138 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | ST-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴

