
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-68 4Вт E14 2700K
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 4969
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що якнайкраще поєнуються з класичними люстрами та бра. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона представляє собою тонку довгу підложку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофору. Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони по зовнішньому вигляду та характеристикам свічення максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр . Це димірувана лампа, тому вона може змінювати свій світловий потік від 5% до 100%, бзавдяки підключенню до димера. Димірування світлодіодних ламп здійснюється при використанні «фазової відсічки», при якій відбувається відсічення однієї частини синусоїди напруги в мережі, та відбувається зменьшення дії живлячої напруги на освітлення. Для димірування лампи підходять димери, що використовують фазову відсічку по передній частини фронту синусоїди (так звані, ТРІАК димери). Для димірування лампи можливо використовувати мережевий шнур з димером ТМ Feron DM103. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 300 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 2700 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | Filament |
| Розмір | ø35х100 мм |
| Сумісність з димерами | Да |
| Форма лампочки | С-тип |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


