
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-61 2Вт E27 2700K прозора
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7514
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-61 2Вт E27 2700K прозора Лампа серії світлодіодних ламп в класичних формах з прозорою колбою, ідеально поєднується з класичними люстрами та бра. Виготовлена за використанням передової технології світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує високі показники енергоефективності на рівні 100Lm/W. Лампа має тонку, довгу підложку, на якій розташовані світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофору. Благодаря цій технології та конструкції лампи, їхні зовнішній вигляд та характеристики свічення надзвичайно близькі до традиційних ламп розжарювання. Вони створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр. Дозвольте собі насолоджуватися приглушеним теплим світлом та класичним дизайном зі світлодіодною лампою Feron LB-61. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | Filament |
| Колір колби лампочки | золотий |
| Колірна температура | 2700 |
| Розмір | ø45х75 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴

