
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-61 1Вт E27 2700K прозора
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 9037
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-611Вт E27 2700K прозора Лампа серії світлодіодних ламп в класичних формах з прозорою колбою, ідеально поєднується з класичними люстрами та бра. Лампа має тонку, довгу підложку, на якій розташовані світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофору. Благодаря цій технології та конструкції лампи, їхні зовнішній вигляд та характеристики свічення надзвичайно близькі до традиційних ламп розжарювання. Вони створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр. Дозвольте собі насолоджуватися приглушеним теплим світлом та класичним дизайном зі світлодіодною лампою Feron LB-61. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут свічення | 300 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 70 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | Filament |
| Колірна температура | 2700 |
| Розмір | ø45х78 мм |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴



