
Світлодіодна капсульна лампа Feron LB-433 5Вт Е14 4000K
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 6420
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна капсульна лампа Feron LB-433 5Вт Е14 4000K Корпус виконаний з термостійкого пластикута кераміки, що не змінює своїх якісних та естетичних характеристик в процесі експлуатації. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення у вбудованих світильниках. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | 16х65 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴


