
Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-S-2835-120-CW-20 біла, негерметична, 1м
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2646
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 700 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 7000-7500 K (Холодне світло) |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Розмір | 8x2 мм |
| Світлова видатність | 120 Lm/W |
| Споживана потужність | 7,5 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴




