
Світильник світлодіодний Biom VL-R3W-4-W 3Вт круглий 4500К білий
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_3145
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 120 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 3 Вт/год |
| Світловий потік | 180 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір | Ø73x20 |
| Еквівалентна потужність | 27 W |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4500 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



