
Світильник світлодіодний Biom SMART Светильник светодиодный Biom SMART SML-S21 3000-6000K 50Вт с д/у
1 252 ₴
- В наявності
- Код: 3_2666
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Потужність | 80 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 430х430х50 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Димер | Димуються |
| Еквівалентна потужність | 630 W |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 3000-6000 K |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркаса | AL, PL |
| Матеріал плафона, підвісок | Поликарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Пульт дистанційного керування | Кнопковий |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 6400 |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Способ монтажа | Накладні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | SMD |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма | Квадратна |
| Форма плафона | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252 ₴










