
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R46-55-M-RGB 3000-6000K 55Вт с д/к муз. BT APP
1 452 ₴
- В наявності
- Код: 3_3035
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Потужність | 55 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір | 400x90 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір плафона | Білий |
| Кут світіння | 170 ° |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 4400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування/Вимикач/Мобільний застосунок |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | 0,7 |
| Температура світла | 3000 - 6000 K + RGB |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма світильника | Багатокутні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴

