
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R42-80/2 3000-6000K 50Вт с д/у
1 732 ₴
- В наявності
- Код: 3_3003
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий |
| Потужність | 80 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір | 485x75 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір плафона | Білий |
| Кут світіння | 170 ° |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного управління |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴


