
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R11-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у
1 485 ₴
- В наявності
- Код: 3_2944
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний світлодіодний смарт-світильник розсіяного світла має білий колір і круглу форму. Потужність виробу становить 50 Вт, що еквівалентно 450 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 3800 лм, забезпечуючи кути розльоту променів до 170° і світловіддачу 76 лм/Вт. Відтінок світіння може коливатися від 3000 К (тепле) до 6000 К (холодне), індекс передачі кольору – 80 одиниць. Напруга живлення – 175-265 В. Арматура виробу виготовлена з металу, плафон – з полікарбонату. Клас захисту – IP20. У комплекті зі світильником поставляється пульт управління. Також у даній моделі передбачена можливість димування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 380x75 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Димер | Димуються |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 3000-6000 K |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Поликарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3800 |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Способ монтажа | Накладні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | SMD |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴





