
Світильник світлодіодний Biom HB-S24W-5 24w квадратний 5000К
258 ₴
- В наявності
- Код: 3_3016
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 170x170x36 |
| Димер | Не димуються |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Колірна температура | 5000 |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Способ монтажа | Накладні |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴


