
Світильник світлодіодний Biom DPL-R5-5 5Вт круглий 5000K
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2974
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Світловий потік | 410 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір | 100x22 |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 5000 |
| Напруга мережі | AC 175-265V |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴


