
Світильник світлодіодний Biom DL-R801-45 5000K 45Вт без д/у
932 ₴
- В наявності
- Код: 3_3020
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 390х80 |
| Димер | Не димуються |
| Еквівалентна потужність | 400 W |
| Колірна температура | 5000 |
| Напруга мережі | 175-265 В, 50 Гц |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Способ монтажа | Накладні |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932 ₴


