
Світильник світлодіодний Biom DL-R107-24-5 5000K 24Вт без д/у
420 ₴
- В наявності
- Код: 3_3060
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 330x65 |
| Димер | Не димуються |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Колірна температура | 5000 |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Способ монтажа | Накладні |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | 0,7 |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Форма | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


