
Світильник світлодіодний Biom DFR-6B 6Вт чорний круглий 5000К
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2619
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 140 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 540 лм |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 90 Ra |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір | 93х33 |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 5000 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Напруга мережі | 95-265 V |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | - |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




